Tyle razy byłam gosciem w Twoim domu ! Serdecznie dziekuje

CZYM JEST MLM ???

Ludzie słysząc o systemie lml myślą  piramida finansowa,,,,

NIE!!!!    TO JEST BŁĘDNE MYŚLENIE.!!
W piramidzie finansowej głównym składnikiem jest pieniądz.
Musisz wpłacić daną sumę pieniędzy
żeby zostać włączonym do struktury (piramidy)... i zaczynamy zarabiać ?
Niestety nie teraz naszym zadaniem jest werbowanie ludzi do danej struktury oni też muszą wpłacić pieniądze,  dostają  za to jakieś bezwartościowe akcje.
WIEM TO DLATEGO BO MOI RODZICE TAK "ZAINWESTOWALI"
Mogę napisać jak to się skończyło właściciel tej firmy zginął w wypadku samochodowym...Nie było wiadomo co z ta firmą będzie dalej .... bo osoby pełniące władze przerzucali odpowiedzialność  jedno na drugie. Oczywiście rodzice peniędzy nie odzyskali.....
PRZYPOMINAM ZE W POLSCE PIRAMIDY FINANSOWE SĄ NIELEGALNE .
W piramidzie żaden produkt ani usługa nie jest przekazywany.

Marketing wielopoziomowy MLM - 

(od angielskiego multi-level-marketing) nazywany bywa również marketingiem sieciowym. Marketing to przekazywanie produktu lub usługi od dostawcy do odbiorcy. Wielopoziomowy to termin odnoszący się do systemu wynagrodzeń pobieranych przez osoby, które sprawiają że produkt (w moim przypadku kosmetyki) dostarczany jest do odbiorcy konsumenta.  MLM jest więc Twoją siecią sprzedaży przez  nią rozprowadzasz produkt  (kosmetyk) .  W systemie MLM liczy się sprzedaż produktu przez wszystkie osoby struktury. Dzięki temu nie musisz dużo sprzedawać wystarczy że  Ty i osoby w Twojej strukturze zakupią produkt tylko dla siebie. Nie jest to sprzedaż bezpośrednia (bo nie musisz nic  sprzedawać). Wystarczy że stworzysz własna strukturę i zaprosisz do niej swoich konsultantów. Zaproszenie nowego konsultanta nie jest takie łatwe jak się Ci wydaje, ale o tym w innym poście.   MlM to biznes zespołowy pracujesz TY i  TWOI ludzie generujecie obrót w strukturze.
System ten, przewiduje więc udział w zyskach firmy którą reprezętujesz gdy sprzedajesz, reklamujesz i polecaż kosmetyk.   Zysk ten jest wprost proporcjonalny do wygenerowanych  obrotów Twoich jak i grupy, którą stworzyłeś.
Pieniądze z MLM biora sie ze sprzedaży towarów, lub usług. Multi Level Marketing  jest z perspektywy producenta kanałem dystrybucji, czyli sposobem na sprzedaż towarów i usług. Zasadą marketingu sieciowego jest skrócenie drogi od producenta do konsumenta. Pozwala na wypracowanie znacznych oszczędnośći.  Czyli możemy pominąć koszta wchodzące w skład produkut  w handlu tradycyjnym.np
- koszty magazynowania i logistyki
- marża dystrybutorów, hurtowni i na końcu sklepu
- koszty wielu transportów miedzy pośrednikami
- koszty reklamy
- czynsze najmu, magazynów sklepów
- koszty stałe energii, ogrzewania, telefonów
- pensje pracowników .


www.extramlm.pl
Komentarze

Popularne posty